KONST / Litografier / Färglitografi 16592096
nr 1659 2096
Färglitografi
Matti Kujasalo (1946-) Signerad, numrerad 22/110, daterad -85, komposition. Färglitografi, bildmått: 54x53, cm, yttermått inklusive ram: 68x66,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:26:50
1.000 kr
1.200 kr
18 nov